DISCORD & Güvenlik güncelleme notu !

Güncelleme

DISCORD & Güvenlik güncelleme notu !

update.jpg
ㅤㅤ ㅤ
HESAP EŞLEME
Kullanıcılar, oyuncu, VIP ve benzeri (geliştirme ekibi dahil) sunucuya ilk katıldığınız andan itibaren "Kullanıcı Hizmet Şartları" okunmuş ve kabul etmiş olarak kabul görürler. Bu nedenle kullanıcıların sorumlulukları olduğu gibi bizimde kullanıcılara karşı sorumluluklarımız oluyor. En basit örnek olarak, kllanıcıların hesap ve veri tabanındaki bilgilerin güvenliği bize ait bir sorumlulukken hesap şifresini paylaşmamak ya da başka sunucularda kullanmamak kullanıcıya ait bir sorumluluktur.

ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ
ㅤ Bu nedenlerden itibaren sizin güvenliğiniz için yapılabilecek en mantıklı hareketi yaparak sizin bizzat kendinize ait bir stüna kaydediyoruz bu stün şifrelenmiş biçimde kullanıcı adınızı, şifrenizi, e-postanızı, discord hesabınızı(eşlenmişse), son olarak hangi oyunları oynadığınızı, arkadaşlarınızı, loncanızı, sosyal medyanızı(bağlanmışsa), UUID profilinizi, sunucuya bağlandığınız ülke bilgisini, daha önce ceza alıp almadığınızın veri ve bilgisini v.b. verileri size ait stüna kaydediyoruz. Bunlar sizi gerçek hayatta riske sokacak hiçbir bilgiyi içermez. "Konum(belirtilmemişse), internet sağlayıcınız, e-postanızın nerede ve hangi sağlayıcıda kayıtta olduğu, bilgisayar modeliniz, son alışverişiniz, kart bilgileriniz(PAYTR, SHOPIER) gibi bilgiler işlem görmez, kayıt edilmez. Bunlara ek olarak
eşlenmemiş hesplar Kullanıcı sözleşmesine dahil değildir. Hesabınızı eşlemek için herhangi bir oyun lobisinde /link ya da /eşle yazmanız ve size verilen kodu bota DM olarak göndermeniz yeterli olacaktır. eşlenmiş hesaplar ödüllendirilmekle beraber kendine ait stün kazanır.
ㅤㅤ ㅤ
image(1).png
ㅤ ㅤ
Sunucuya giriş yaptığınız anda, kendinizi Çakma lobinin(Giriş Sunucucu//Auth Lobby) de bulursunuz ve eğer kayıtlıysanız giriş eğer kayıtsızsanız kayıt olmanızı ister;

Kayıtlıysanız:
"/gir <şifre>" & "/g <şifre>" & "/l <şifre>" & "/login <şifre>"

Kayıtlı değilseniz:
"/kayıt <şifre> <şifre> <e-posta>" & "/reg <şifre> <şifre> <e-posta>" & "/k <şifre> <şifre> <e-posta>" & "/r <şifre> <şifre> <e-posta>"
ㅤㅤ
ㅤㅤŞeklindeki komutları kullanarak giriş/kayıt sağlayabilirsiniz. Bu girişlerden sonra sunucunun hem mağaza hemde forum sitelerinde(bu yazıyı okuduğunuz bu site) hesaplarınız otomatik olarak oluşturlur. Giriş yaptıktan sonra şifre değiştirmek ya da şifreni hatırlamak istersen profilindeki ayar menüsünden "Şifre değiştir" seçeneğine dokunarak şifreni değiştirebilirsin. Şifre değiştirmek için talep açarak yetkililerden yardım isteyebilirsiniz.
 
+ Discord hesap eşlemesi yapmamış hesaplar discord üzerindeki etkinliklere katılamayacak, dolayısıyla en aktif etkinlikleri kaçıracak, elinizi çabuk tutun ve hesabınızı eşleyin ! ;)
 
Üst