İlk Patch - Vanadyum 1.0.9 Güncellemesi ilk gösterim

Güncelleme

İlk Patch - Vanadyum 1.0.9 Güncellemesi ilk gösterim

ilk-patch.jpg

Selemlar !
TCKAmc oyuncularının büyük ihtimalle en çok beklediği güncelleme VANADYUM 1.0.9 !


ㅤㅤ ㅤ Hikayenin ilk sayfalarını artık sunucunun içerisinde bulabileceğiz! Bu mükemmel!
Bildiğiniz ya da takip ettiğiniz gibi gizemleri ve hikayeleri ekipçe ne kadar sevdiğimizi biliyorsunuz! Vanadyum da artık bir hikayeye sahip ve bu hikaye gerçekten içine sürükleyici. Bizzat paylaşmaktansa onu kendinizin bulması ve eksik kısımları hayal gücünüzün doldurması dileğiyle...

ㅤ ㅤ▶ SPAWN YENILENDI

ㅤ ㅤ Spawn haritası birkaç yeni binaya ve aynı şekilde NPC ye de ev sahipliği yapmaya başladı.ㅤ
ㅤ ㅤ
Adsız tasarım(1).png
Adsız tasarım(2)-min.png
Adsız tasarım(2)-min.png
Adsız tasarım(2).png
ㅤ"Spawn'daki her şey oyuncuların rahatça gelişip oyunu anlaması için dizayn edildi." -raksodnus

ㅤ ㅤ▶ BÜYÜLER YENIDEN YAZILDI
ㅤ Büyüleri yeniden yazma fikri, oyunu daha dengeli ve güçlü silahlara ulaşılmasının daha zor olduğu bir evreye sokacak ve oyun oynandığı sürece kat edilen yolun değeri ve eğelencesi daha fazla olmasınıa sağladı !
ㅤ ㅤ
Adsız tasarım(3).png
ㅤ ㅤ
Görselde belirtildiği gibi her büyü kitabı kendine ait görsel bir dokuya, ve kendine ait isim ve açıklamaya sahip, büyü kitapları taşıdıkları büyünün adına ve seviyesine sahiptir. Örneğin; Kırılmazlık 3 büyü kitabı "Kırılmazlık III" olarak oyun içinde bulunabilir. Büyü kitapları örs aracılığıyla birleştirilebilir ve bir üst seviyeye taşınabilir. Büyülerin oyuncular tarafından birleştirerek elde edilebilecek en üst seviyesi 12 dir. Yani kırılmazlık 12 Büyü kitabını kendi kendine yapabilirsin. Daha üst seviyedeki büyüler zindan ve benzeri olay, durumlarda elde edilebilir. Büyülerin altında bulunan emojiler o büyünün hangi eşyalarda işlevsel olduğunu gösterir, hangilerine basılabildiğini değil. Her büyü her eşya ile birleşir, ama her eşyada işlevsellik göstermez.
ㅤ ㅤ
ㅤ ㅤ
ㅤ ㅤ▶ Rünler & Rün Tezgahları

ㅤ Rünlerde büyüler gibi slotlara sahiptir. Rün slotu açmak 50 Seviye ücrete sahiptir. Şuanda sahip olduğumuz rün sayısı 6'dır. Bunlar, "Slot Arttırma, Büyü Koruma, Güç Arttırma, Büyü Sökme, StatTrek, Güçlendirme Taşı" Bu rünlerin kullanımları şu tarzdadır.


 
Son düzenleme:
Üst